ВНЗ Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ

 

 

 

 

Методична проблема

 

циклової комісії загальноосвітньої підготовки:

 

 «Активізація навчального процесу

 

 за допомогою інноваційних технологій 

 

   та інтерактивних методів у викладанні загальноосвітніх дисциплін» 

 

На сьогоднішній день головою циклової комісії загальноосвітніх дисциплін є Бакума Яніна Олександрівна, викладач історії, спеціаліст вищої категорії.

 

 

У 1998 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка кваліфікація вчитель історії та народознавства. З 2002 р. працює в коледжі викладачем історії. У 2005-2006 роках здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача історії. Викладач постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації. Кожні п’ять років проходить курси підвищення кваліфікації в Кіровоградському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського, 2004, 2009, 2014. У 2012-2013 роках проходила стажування у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, на кафедрі філософії та політології. 

Викладає дисципліни  «Історія України», «Всесвітня історія» “Історія української культури”, “Культурологія”, підготувала навчально-методичні матеріали, створенні лекційні, семінарські заняття, розроблені тестові завдання, контрольні роботи для перевірки знань та екзаменаційні матеріали. Особливу увагу викладач приділяє використанню навчальних відео джерел, які сприяють кращому засвоєнню та допомагають студентам розібратися в історичних подіях, побачивши все власними очима.

 

Методична проблема над якою працює викладач: «Інтерактивні методи навчання у викладанні історії».

 

 

Костюк Алла Миколаївна –  викладач фізики , кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії.

 У 1996 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут імені Володимира Винниченка, 1996 р., за спеціальністю фізика та математика, кваліфікація вчитель фізики та математики. З 2002 р. працює в коледжі викладачем фізики та математики. У 2005-2006 роках здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізики.

 

Проводить заняття з дисциплін загальноосвітньої підготовки «Фізики», «Математики», «Астрономії» та спеціальності «Розробка програмного забезпечення» –  «Фізика (електрика)».

 

Методична проблема над якою працює викладач: «Адаптація та мотивація навчальної діяльності студентів». За час роботи в коледжі написані  такі методичні розробки «Виховні технології КТД – колективна творча діяльність», «Диференціація та індивідуалізація навчання студентів в умовах лекційно-практичної системи», «Інтерактивні методи навчання під час вивчення фізики», «Мотивація навчальної діяльності студентів в процесі групової взаємодії», «Робота з групою в адаптаційний період»,

 

Основні напрямки досліджень пов’язані з розробкою проблем викладання фізики у вищій школі. 

 

Викладачі циклової комісії загальноосвітньої підготовки багато уваги приділяють розвитку творчих здібностей студентів та роботі з обдарованими дітьми. Тому вікторини, диспути, уроки-змагання  дуже сприяють мотиваціїї кращого оволодіння навчальними дисциплінами.

 

 

ЦИКЛОВА КОМІСІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ
Догори