Освіта була, є і залишається надовго одним з поширених, впливових та ефективних засобів підвищення свідомості споживача, вміння приймати компетентне рішення про вибір товарів та послуг на ринку. Вона дозволяє створювати умови для забезпечення як здоров’я та безпечності самого споживача, так і «здоров’я» суспільства в цілому. Існує нагальна потреба у кваліфікованих фахівцях, які б могли не тільки особисто передавати свої знання іншим, але й вміти організувати осередки створення та поширення таких знань серед значної кількості споживачів.
Духовне і національне відродження залежить від того, яким буде викладач, наскільки його особистість, професійні якості відповідають вимогам сьогодення, яку він займає життєву позицію.
Навчально-виховний процес з підготовки фахівців спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність здійснюється на принципах демократизму, незалежності від політичних, громадських і релігійних об’єднань, спільної діяльності педагогічних працівників, організацій споживчої кооперації, підприємств та установ інших форм господарювання, студентів та їх батьків.
Науково-методична робота викладачів циклової комісії спрямована на підвищення рівня конкурентоспроможності випускників коледжу на сучасному ринку праці шляхом вдосконалення навчально-виховного процесу, професійної спрямованості товарознавчо-комерційних дисциплін; впровадження поряд з традиційними формами навчання нетрадиційних, інноваційних технологій, які взаємодоповнюють одні одних і які можуть забезпечити в умовах сьогоднішнього дня високу якість підготовки молодших спеціалістів.
Особливістю навчального процесу є те, що студенти виконують курсові роботи за матеріалами конкретного підприємства. Завдяки цьому теоретичні знання, набуті в аудиторіях, доповнюються глибокою практичною підготовкою.
Навчальну і виробничу практику студенти мають змогу проходити на підприємствах, організаціях Кіровоградської облспоживспілки та виробничих і торговельних підприємствах області інших форм власності: ДП «Гарантія маркет», супермаркет «Фуршет», ТОВ «Копилка», Відкрите акціонерне товариство «Креатив», Закрите акціонерне товариство «Гідросила», підприємство «Універсальна міжрайонна оптова торговельна база облспоживспілки» тощо, з якими адміністрацією коледжу укладені відповідні домовленості. Всі бази практики паспортизовані і забезпечують необхідні умови для виконання програм практики.
Маркетолог – ефективний фахівець, який розробляє стратегію і тактику розвитку ринкової поведінки підприємства на основі маркетингової інформації; організує комплекс ринкових досліджень, пов’язаних з ринком, товаром, споживачем; організує, планує і проводить рекламні кампанії; аналізує ефективність проведення маркетингових заходів; креативно мислить, комунікабельний, вміє працювати в команді.
Випускники коледжу за цією спеціальністю зможуть продовжити навчання за інтегрованими навчальними планами освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр (магістр) у Полтавському університеті економіки і торгівлі та Кіровоградському Національному технічному університеті.
До складу циклової комісії входять:
Лобатенко Поліна Юріївна – голова циклової комісії управління та адміністрування, спеціалістка вищої кваліфікаційної категорії
Викладає дисципліни: товарознавство, комерційна діяльність, обладнання підприємств торгівлі, основи маркетингу.
У 2004 році закінчила Львівську комерційну академію, за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність» отримала кваліфікацію магістр – товарознавець з комерційної діяльності.
Кур’ян Андрій Сергійович – викладач. Займає посаду заступника директора з адміністративно-господарської роботи, розвитку та зв’язків з громадськістю.
Викладає дисципліни: екологія, безпека життєдіяльності та охорона праці, безпека праці в IT, основи менеджменту, основи бізнесу.
В 2005 році закінчив Кіровоградський національний технічний університет, факультет «Сільськогосподарське машинобудування», спеціальність «Механізація сільського господарства», магістр, диплом з відзнакою. В 2009 р. закінчив Кіровоградський національний технічний університет, факультет «Економіки та менеджменту», спеціальність «Адміністративний менеджмент», магістр.
Арутюнян Арсен Артурович – викладач
Займає посаду керівника економічного відділення.
Викладає дисципліни: основи кооперації, банківські операції, ціна і ціноутворення,
економіка підприємства, економіка торговельного підприємства, основи біржової діяльності,
страхування та страхові послуги.
В 2014 році закінчив Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права ім. М.П. Сая,
спеціальність “Право”, молодший спеціаліст. У 2018 році закінчив Полтавський юридичний
інститут Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, спеціальність
“Право”, магістр. У 2024 році закінчив Центральноукраїнський інститут Приватного
акціонерного товариства Вищий навчальний заклад “Міжрегіональна академія управління
персоналом”, спеціальність “Економіка” магістр.
Чумаченко Олег Євгенійович – викладач.
Викладає дисципліни: бухгалтерський облік, фінанси підприємства,
фінансовий облік, податкова система.
У 2007 році закінчив КККЕіП ім М.П.Сая за спеціальністю “Бухгалтерський
облік” і здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста.
У 2011 році закінчив Полтавський університет економіки і торгівлі і отримав
повну вищу освіту за спеціальністю “Облік і аудит” магістр з відзнакою.