У КІРОВОГРАДСЬКОМУ КООПЕРАТИВНОМУ КОЛЕДЖІ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ЧЕМПІОНАТ З АРМСПОРТУ

Вищий навчальний заклад Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая продовжує і примножує свої славні спортивні традиції. Наприкінці минулого року в актовій залі коледжу вперше пройшов чемпіонат із «боротьби на руках» – армспорту на Кубок імені Петра Петрушевського, організований адміністрацією та цикловою комісією фізичного виховання коледжу.

Для участі у змаганні заявки подали тридцять  любителів армспорту. Це учасники з Кіровоградської (м. Кропивницький, м. Знам’янка, смт. Компаніївка, м. Новоукраїнка, смт. Помічна), Черкаської (м. Черкаси, м. Чигирин), Дніпропетровської областей (м. Кривий Ріг).

Під час урочистої частини відкриття чемпіонату його учасників та вболівальників привітав Поцілуйко Ігор, викладач кафедри циклової комісії фізичного виховання коледжу. Звертаючись від імені адміністрації, він відзначив, що активний та здоровий спосіб життя – це основа як життєвого, так і професійного успіху, а також  побажав усім учасникам показати гарну гру, а перемогу здобути – найдостойнішим!

 

Чемпіонат проходив у шести вагових категоріях: 60 кг; 70 кг; 78 кг; 86 кг; 95 кг та більше 95 кг. Також були проведені змагання в абсолютному заліку – незалежно від ваги спортсмена.

За словами Ігоря Поцілуйко, усі учасники продемонстрували свою силу, витривалість та волю до перемоги. Але найзапекліші баталії за звання найсильнішого розігралися у фіналі абсолютної категорії між Віталієм Шпильовим та Романом Волошином. Після видовищного поєдинку та інтригуючого протистояння, зрештою, перемогу здобув та став володарем Кубку Голови Правління Споживспілки Роман Волошин з Кривого Рогу.

ВНЗ Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая висловлює подяку Правлінню Спілки споживчих товариств Кіровоградської області, та усім, хто долучився до проведення цього чудового спортивного свята.