ВІТАЄМО ВСТУПНИКІВ ДОДАТКОВОГО НАБОРУ!

Заповніть анкету учасника (перейдіть за посиланням)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVqAwK6yNibKrD3jibY8_ZVTIgKazXjmF0JBWB5oiGuNSbuA/viewform?usp=pp_url

Підключитися до он-лайн ZOOM конференції за посиланням:

Ідентифікатор: 685 749 3510
Код доступу: nr5Ph7

УКЛАДЕНО ДОГОВОРИ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ВЗАЄМОДІЮ

Кіровоградський кооперативний фаховий коледж економіки і права імені М. П. Сая Кіровоградської облспоживспілки активно співпрацює із закладами освіти різних рівнів, науковими та музейними установами, бібліотеками, громадськими організаціями, органами місцевого самоврядування. 

5 вересня 2022 р. ККФКЕіП імені М.П. Сая, в особі директора Михайлова Олександра Васильовича, уклав договори про співпрацю та взаємодію з науково-освітніми і мистецькими установами області: Комунальним закладом «Обласна універсальна наукова бібліотека імені Д.І.Чижевського» в особі директора Животовської Валентини Григорівни; Державним архівом Кіровоградської області в особі директора Маренець Лілії Володимирівни; Комунальною установою «Регіональний центр наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань Кіровоградської обласної ради» в особі директора Шевченко Бориса Леонідовича; Кіровоградським обласним краєзнавчим музеєм в особі директора Смаглюк Ірини Володимирівни; Комунальним закладом «Музей мистецтв Кіровоградської обласної ради» в особі директора Ткаченко Тетяни Олександрівни.

Ці документи створюють нормативне підґрунтя для координації дій між ККФКЕіП імені М.П. Сая та зазначеними установами у сфері освітньої, виховної, навчально-методичної, наукової, психолого-педагогічної, організаційної діяльності.

Сторони домовилися про організацію та проведення спільних заходів у формі семінарів, лекцій, конференцій, «круглих столів», спрямованих на національно-патріотичне, правове, художньо-естетичне, морально-етичне, екологічне, сімейно-родинне, профорієнтаційне виховання здобувачів освіти; популяризацію серед студентства вітчизняної історії та культури задля формування у громадян України патріотизму, національної свідомості, критичного мислення та активної позиції.

Тож, угода відкриває широкий простір для спільної творчості, яка буде цікавою і корисною як для студентів, так і для педагогічного колективу коледжу.

«Особисто для мене надзвичайно почесно підписати офіційні договори між ККФКЕіП імені М.П. Сая та провідними освітньо-культурними установами Кіровоградської області про співпрацю та взаємодію і реалізовувати добрі наміри спільними справами, спрямованими на забезпечення якості підготовки здобувачів освіти. Наша місія – створити сприятливі умови для духовного збагачення студентів, адже ми відкриті для будь-яких освітніх та професійних ініціатив у сфері підготовки висококваліфікованих фахівців», – зазначив директор коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник народної освіти України О. В. Михайлов.

1. Коледж – ОУНБ 2. Коледж – ОУНБ (зворот) 3. Коледж – ДАКО 4. Коледж – ДАКО (зворот) 6. Коледж – Регіональний центр (зворот) 5. Коледж – Регіональний центр. 7. Коледж – Краєзнавч. музей 8. Коледж – Краєзнавчий музей (зворот) 9. Коледж – Музей мистецтв. 10. Коледж – Музей мистецтв (зворот)