Тиждень циклової комісії загальноосвітньої підготовки

 

З 20.03.2017р. по  25.03.2017р. у ВНЗ Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М П. Сая проходив тиждень циклової комісії загальноосвітньої підготовки.

Як завжди, він був дуже різноплановим, сучасним та змістовним, адже на наших студентів чекали надзвичайні заходи і дуже цікаві зустрічі.

А розпочався тиждень з виставки кросвордів «Цікава математика», яку підготували студенти І та ІІ курсів під керівництвом викладача математики Наталії Чиглінцевої. А протягом дня всі студенти коледжу мали можливість взяти участь у флешмобі з розгадування кросвордів. І це було цікаво!

 

 

 Великий інтерес викликав у студентів виховний захід «Хрестик довжиною в життя», якій організувала і провела викладач української мови та літератури Наталія Прохніцька. На цьому заході були представлені вишиті хрестиком у різних техніках рушники декількох поколінь однієї родини – родини самого викладача. Найстаріший рушник датується 1910-м роком.

 

 

 

Неабияке захоплення, особливо у дівчат, викликав майстер-клас з сучасник технік вишивки, який викладач Наталія Прохнїцька провела наприкінці заходу. Кожна дівчинка відчула себе Берегинею свого роду, яка вишиває оберіг.

 

 

Викладач іноземної мови Оксана Навроцька запросила студентів до історичної подорожі «Великі постаті, які змінювали історію Великої Британії». Захід проходив у вигляді коментованого перегляду фільму про час правління короля Генріха VIII. Також викладач дуже цікаво розповіла про всіх дружин Генріха VIII, його дочок та їх вплив на перебіг історії Великої Британії.

 

Тиждень циклової комісії загальноосвітньої підготовки продовжився коментованою експозицією репродукцій творів світової літератури митців ХХ століття «Don′t stop at the top. Не зупиняйся на досягнутому!», яку підготувала та провела викладач Наталія Прохніцька.

 

 

Для студентів І курсу головою циклової комісії загальноосвітньої підготовки Наталією Чиглінцевою була організована екскурсія до Музею бойової слави при військовій частині – польова пошта В 2336. На цій зустрічі студенти узнали про героїчну історію військової частини від далекого, але незабутнього Афгану до сучасних подій на сході нашої Батьківщини.

 

 

Нікого не залишила байдужим сторінка пам’яті героїв, які віддали свої життя за мир і спокій нашої України. Герої не вмирають!

 

Завершальним заходом тижня циклової комісії загальноосвітньої підготовки була зустріч студентів коледжу із ключарем Святоуспенського храма протоієреєм Сергієм Новаком. Молодий батюшка дуже сподобався студентам, адже він розповідав молоді, чим відрізняється справжнє кохання від закоханості, як потрібно розвивати стосунки у молодій родині, щоб пронести кохання через все життя. Також Сергій Новак запропонував молоді самим обрати цікаві теми для майбутніх зустрічей. 

 

Матеріал підготувала голова циклової комісії загальноосвітньої підготовки Наталія Чиглінцева