Тиждень циклової комісії правових дисциплін

 «Найбільший злочин – безкарність. Свобода означає відповідальність, ось чому більшість людей боїться її.»  Б. Шоу

 

 Тиждень циклової комісії правових дисциплін проходить  з 10 по 15 квітня 2017 року. В межах тижня заплановано проведення ряд цікавих навчально-виховних заходів. Тиждень циклової комісії – це творча співпраця студентів та викладачів. Розпочато тиждень циклової комісії правових дисциплін було з виставки тематичних газет Права людини та студентського самоврядування.

 

10 квітня 2017 року проходила ознайомлювальна екскурсія студентів ІІІ курсу до відділення Одеського науково-дослідного інституту судовових експертиз Міністерства юстиції України.

 

11 квітня 2017 року студенти ІІІ і ІV курсу прийняли участь у правовому форумі організованого головним територіальним управлінням юстиції у Кіровоградській області. У правовому брейн-рингу змагання за першість виявилися досить напруженими. Запрошені гості та журі були приємно вражені від гри. Друге місце серед навчальних закладів м.Кропивницького посіла команда коледжу. Вітаємо!

12 квітня 2017 року. Інформаційно-просвітницький захід – «Європейський юрист» на базі  ОУНБ нс. Д.І.Чижевського.

 

13 квітня 2017 року студенти ІІІ курсу долучились до мастер-класу «Пасхальні прикраси із фетру» та своїми руками зробили подарунки до свята.

Великодні дні настали –

Люди чисті серцем стали.

Радості, тепла, любові

Хай прибуде в вашім домі!

 

 

14 квітня 2017 року студенти ІІ курсу відвідали Кіровоградський обласний краєзнавчий музей де для них фахівцями проведено оглядову екскурсію.

 

 

 

 Така різноманітність тижня циклової комісії правових дисциплін стала не тільки приємним, але і корисним — студенти мали можливість продемонструвати свої здібності в нетрадиційних формах роботи.