Тиждень циклової комісії комп’ютерних технологій (1 день)

З 27 по 31 березня 2017 року у коледжі проходив тиждень циклової комісії комп’ютерних технологій.
Можна відверто сказати, що тиждень був успішним, кожний його день був насичений подіями, і кожний захід пройшов з аншлагом. Активність і ініціативність студентів і викладачів надали тижню глибини, змістили акцент з розваг на змагання у творчості, в ерудиції, у досконалості володіння комп’ютером.
Кожен день тижня позначився проведенням змістовних заходів.

День перший

Протягом тижня студенти мали змогу ознайомлюватися з цікавими знахідками та винаходами, новинками в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій завдяки виставці газет. Свою творчість продемонстрували студенти ІІ, ІІІ та ІV курсів. Цікаві та змістовні газети підготували Варивода Єгор, Думенко Олег, Величко Володимир, Білоус Максим. А переможцем конкурсу газет «Програміст» став студент групи РПЗ9/11-14/15-36 Олійник Артур.
Роботи студентів на конкурс «Фото одногрупників у програмі Photoshop» викликали велику цікавість як студентів, так і викладачів. Переможцем конкурсу став студент групи РПЗ9/11-13/14-46 Колодяжний Владислав.
Ці заходи сприяли розвитку творчих здібностей студентів, вихованню потягу до краси, радості життя, потреби його творчого оновлення, упевненості в собі.

Голова циклової комісії 
комп’ютерних технологій 
Алла Костюк

На фото: Студенти 1 курсу

 

На фото: Колодяжний Владислав та Олійник Артур