Тиждень циклової комісії комп’ютерних технологій (3 день)

День третій

На екваторі тижня циклової комісії комп’ютерних дисциплін була проведена інтелектуальна гра «Хто найкращий в інформаційних технологіях?». Були представлені три команди спеціальності «Розробка програмного забезпечення». Гра складалася з п’яти завдань. Факти та події, що описувалися у завданнях, були виключно з галузі інформатики. Приємно, що всі без винятку студенти показали високий рівень підготовки, володіння теоретичними знаннями, пов’язаними з історією та розвитком інформатики й новими технологіями. Протягом усієї гри була запекла конкуренція між командами й рівна боротьба. Кваліфіковане журі, представлене викладачами циклової комісії комп’ютерних технологій, здійснювало підрахунок балів.
Студенти, які спостерігали за конкурсом в якості глядачів, отримали велику насолоду й запас позитивного настрою, а також дізналися для себе багато нового й цікавого, що було представлено в запитаннях і відповідях. 
Приємно відзначити, що всі без винятку студенти показали високий рівень підготовки з інформатики, вміння працювати в команді, здатність мислити логічно, спроможність нестандартно підходити до вирішення питання. 
А переможцями інтелектуальної гри стала команда студентів третього курсу група РПЗ9/11-14/15-36 у складі Артур Олійник, Евгеній Лозовий, Андрій Губанов, Сергій Оношенко.

Голова циклової комісії 
комп’ютерних технологій 
Алла Костюк

 На фото: Олійник Артур, Евгеній Лозовий, Андрій Губанов, Сергій Оношенко.

 

У конкурс з програмування під назвою «Хакатон» змагалися студенти зі спеціальності «Розробка програмного забезпечення» третього та четвертого курсів. 
Хакатон (англ. Hackathon, від hack (див. Хакер) і marathon – марафон) – збіррозробників, під час якого фахівці з різних областей розробки програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери) спільно працюють над вирішенням якої-небудь проблеми чи задачі. Задача стояла перед студентами розробити програму «Перевірка правопису», яка б перевіряла вказаний текстовий файл на наявність не правильно написаних слів, згідно вказаного словника, та виводила їх на екран, якщо такі є.
Усі студенти показали високий рівень знань з програмування логічного мислення, а також вміння працювати в команді. 
Кваліфіковане журі, представлене викладачами циклової комісії комп’ютерних технологій, перевіряло якість та вірність виконаного завдання. 
В якості глядачів були запрошені студенти першого та другого курсів, які з великим захопленням спостерігали за конкурсом та отримали запас позитивного настрою. 
Переможцем конкурсу став студент третього курсу групи РПЗ9/11-14/15-36 Олійник Артур. Він в точності виконав поставлене завдання в вказаний час, цим самим показав високий рівень знань з програмування та логічного мислення. 

Викладач циклової комісії 
комп’ютерних технологій 
Наталія Білінська

 На фото: Олійник Артур