Тиждень циклової комісії комп’ютерних технологій (2 день)

З 27 по 31 березня 2017 року у коледжі проходив тиждень циклової комісії комп’ютерних технологій.

День другий

В нашому навчальному закладі була проведений брейн – ринг «Логіка». Змагалися три команди спеціальності «Розробка програмного забезпечення» – другого, третього та четвертог курсу. 
Гра складалася з чотирьох турів, в кожному з яких було по 10 запитань. На роздуми кожного питання давалася одна хвилина. Питання були з нахилом на логічне мислення та на загальноосвітні знання. Команди з захопленням міркували над поставленими перед ними питаннями, щоб відгадати відповідь та відповісти першими. Вся гра була проведена в ярій конкуренції між командами. 
В склад журі ввійшли викладачі циклової комісії комп’ютерних технологій, які здійснювало підрахунок балів та визначали переможців боротьби. 
Одногрупники учасників команд та студенти першого курсу були запрошені в якості глядачів. Всім дуже сподобалася гра та вони з великим нетерпінням чекають подібного заходу. Глядачі та учасники гри дізналися багато нового та цікавого під час її проведення. 
Більшість студентів брали активну участь в проведенні гри. А переможцями брейн – рингу «Логіка» стала команда студентів другого курсу група РПЗ9/11-15/16-26 в складі Артьомов Артем, Варивода Егор, Думенко Олег, Собчишина Яна, Дубина Станіслав.

Викладач циклової комісії 
комп’ютерних технологій 
Наталія Білінська

 

На фото: Білінська Н.Г. з командою  другого курсу групи РПЗ9/11-15/16-26 в складі Хмурін Денис, Варивода Егор, Думенко Олег, Собчишина Яна, Дубина Станіслав.