СПІВПРАЦЯ З НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ

28 жовтня 2021 року в режимі відео-конференції відбулася зустріч студентів Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права імені М. П. Сая із представниками Донецького державного університету внутрішніх справ.

Доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри державно-правових дисциплін М. Ю. Веселов та кандидат економічних наук, доцент кафедри державно-правових дисциплін П. Д. Каминський розповіли про освітню та наукову діяльність Донецького державного університету внутрішніх справ. В рамках он-лайн зустрічі зі студентам спеціальностей 081 «Право», 076 «Підприємництво торгівля та біржова діяльність» було показано відео-фільм, проведено презентацію, а також було надано відповіді на запитання глядачів.

Викладачі ознайомили студентів із особливістю фахової підготовки працівників правоохоронних органів, сучасними вимогами роботодавців до юристів та поліцейських, фахівців з кібербезпеки та економічної безпеки підприємств і державних установ. Було продемонстровано особливості спортивної підготовки, тактичної стрільби, рукопашного бою для майбутніх поліцейських. Всього взяли участь у заходах 25 студентів та 3 викладачів.

У студентів залишилися приємні враження, окремі активісти успішно пройшли анкетування з професійної придатності через он-лайн платформу Google-Meet, Viber, що допоможе їм у майбутньому продовжити своє навчання для здобуття повної вищої освіти або працювати за обраним фахом.