ВНЗ Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая

Списки допущених з сертифікатами ЗНО НА БАЗІ 11 КЛАСІВ

Списки вступників

допущених до участі у конкурсі сертифікатів ЗНО

на базі повної загальної середньої освіти,

денна форма навчання,

станом на 27 липня 2017 року

 

Спеціальність 081 Право

  1. Валько Олександра Олександровича  (копія)
  2. Коломієць Каріна Сергіївна
  3. Миргородська Наталія Василівна        (копія)
  4. Смірнов Богдан Володимирович          (копія)
  5. Мілінтей Вікторія Сергіївна
  6. Штаненко Вікторія Павлівна
  7. Чабарай Олена Романівна                      (копія)
  8. Скрипніченко Сергій Сергійович
  9. Дундов Сергій Васильович
  10. Бевзенко Анна Сергіївна
  11. Мартинова Мирослава Олегівна           (електронна заява)
  12. Гришко Микола Станіславович
  13. Луньова Аліна Михайлівна                   (електронна заява)
  14. Стебловська Олександра Анатоліївна  (електронна заява)
  15. Спирчан Марина Миколаївна                (електронна заява)
  16. Радчук Анастасія Валеріївна
  17. Сіренко Аліна Віталіївна                        (електронна заява)
  18. Козловська Аліна Миколаївна               (електронна заява)
  19. Чулюк Валентин Валерійович                (копія)
  20. Карачевська Руслана Русланівна            (електронна заява)
  21. Явдокименко Тетяна Анатоліївна          (електронна заява)
  22. Запорожець Анастасія Олександрівна   (електронна заява)
  23. Шкарупа Аліна Сергіївна                       (електронна заява)
  24. Чорна Яна Василівна                               (електронна заява)
  25. Бевз Ельвіра Сергіївна                             (електронна заява)
  26. Давиборщ Олена Сергіївна                      (копія)
  27. Галачова Валерія Михайлівна                 (електронна заява)
  28. Рябушенко Руслана Віталіївна                (електронна заява)
  29. Слуцький Сергій Дмитрович                   (копія)
  30. Жураховська Світлана Віталіївна
  31. Місюра Максим Юрійович                      (копія)

Спеціальність 071 Облік і оподаткування

 

  1. Рева Єлизавета Володимирівна
  2. Жмак Яна Олексіївна
  3. Мішустіна Ірина Ігорівна
  4. Кутровська Яна Сергіївна
  5. Яременко Аліна Вікторівна                  (копія)
  6. Потьомкіна Анастасія Віталіївна         (копія)
  7. Лук’яненко Ольга Аліківна                   (електронна заява)
  8. Якобчук Вікторія Олександрівна          (електронна заява)
  9. Пасічник Аліна Миколаївна                  (електронна заява)
  10. Передерієнко Дмитро Олександрович  (копія)
  11. Кравченко Анастасія Сергіївна              (електронна заява)
  12. Клембак Лілія Федорівна                        (електронна заява)
  13. Стригун Денис Олександрович              (електронна заява)

 

 

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа

та страхування

 

  1. Ткаченко Яна Юріївна                          (копія)
  2. Сидорова Інна Олексіївна                     (копія)
  3. Гарькава Анна Сергіївна                       (копія)
  4. Тарасова Вікторія Костянтинівна         (копія)
  5. Балога Іванна Володимирівна               (копія)
  6. Плахотнюк Тетяна Миколаївна             (копія)
  7. Потьомкіга Анастасія Віталіївна           (копія)
  8. Стебловська Олександра Анатоліївна  (копія)
  9. Волошаненко Микола Валентинович    (електронна заява)
  10. Радчук Анастасія Валеріївна                  (електронна заява)
  11. Кучінська Юлія Віталіївна                     
  12. Безпала Дар’я Олександрівна                 (електронна заява)
  13. Ярьомич Наталія Вікторівна                   (електронна заява)
  14. Кравченко Анастасія Сергіївна               (електронна заява)
  15. Сіренко Аліна Віталіївна                          (електронна заява)
  16. Явдокименко Тетяна Анатоліївна            (електронна заява)
  17. Асауленко Анастасія Сергіївна
  18. Бортняк Альона Володимирівна               (електронна заява)
  19. Кочмала Дмитро Володимирович             (електронна заява)
  20. Стригун Денис Олександрович                  (електронна заява)
  21. Летіта Інеса Миколаївна

 

 

Спеціальність 075 Маркетинг

 

Грязнов Денис Сергійович

Чепур Юлія Сергіївна   (електронна заява)

Слющенко Анастасія Миколаївна  (копія)

Касіванов Владислав Аскольдович

Сіренко Аліна Віталіївна    (електронна заява)

Слющенко Анна Миколаївна           (копія)

Запорожець Анастасія Олександрівна         (електронна заява)

Дядина Тетяна Дмитрівна                             (електронна заява)

Рябушенко Руслана Віталіївна                      (електронна заява)

Рибак Сергій Юрійович                                  (електронна заява)

 

 

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля

та біржова діяльність

 

  1. Шепель Микола Костянтинович
  2. Хігер Борис Олександрович
  3. Мельниченко Анна Андріївна      (копія)
  4. Луданова Валерія Олегівна           (копія)
  5. Болілий Валентин Олегович          (копія)
  6. Смірнов Богдан Володимирович   (копія)
  7. Яременко Аліна Вікторівна            (копія)
  8. Руденко Лілія Олександрівна         (електронна заява)
  9. Якобчук Вікторія Олександрівна   (електронна заява)
  10. Донцул Дмитро Русланович
  11. Сіренко Аліна Віталіївна                (електронна заява)
  12. Тріщенко Марина Олександрівна

 

 

Спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення

 

  1. Нікіша Максим Ігорович
  2. Трохименко Анатолій Михайлович     (електронна заява)

 

 

Спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія

 

  1. Лисенко Дмитро Сергійович
  2. Нагорний Павло Нусреддінович         (копія)
  3. Янцев Андрій Віталійович                   (електронна заява)
  4. Митрофайло Денис Олександрович
  5. Товпига Богдан Сергійович
  6. Трохименко Анатолій Михайлович    (електронна заява)
  7. Кочмола Дмитро Володимирович       (електронна заява)

 

Списки допущених з сертифікатами ЗНО НА БАЗІ 11 КЛАСІВ
Догори