ВНЗ Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая

Списки вступників 2017

Списки вступників

Вищого навчального закладу

Кіровоградський кооперативний коледж

економіки і права імені М.П. Сая,

 

які подали до приймальної комісії заяви

для вступу на основі базової загальної середньої освіти

з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти

допущених до складання вступних екзаменів

 

Спеціальність 121 «Інженерія програмного забезпечення»

Група ІПЗ9 – 1д

 

  1. Андрєєв Даниїл Євгенович
  2. Антонов Нікіта Олександрович
  3. Борисов Дмитро Олександрович
  4. Бибиков Юрій Іванович
  5. Бурлака Артур Юрійович
  6. Віниченко Богдан Анатолійович
  7. Галушка Дмитро Андрійович
  8. Давидов Сергій Сергійович
  9. Дашковський Захар Володимирович             (копія)
  10. Корецький Олег Сергійович
  11. Корнєєва Вікторія Сергіївна
  12. Мисник Олександр Володимирович
  13. Непочатов Олег Володимирович
  14. Панас Володимир Володимирович
  15. Подолян Богдан Володимирович
  16. Подурець Сергій Анатолійович
  17. Стадник Андрій Сергійович
  18. Тімофєєв Максим Дмитрович
  19. Тімошенко Олег Віталійович
  20. Хмуринський Андрій Ярославович

 

 

Спеціальність 123 «Комп’ютерна інженерія»

Група КІ9 – 1д

 

  1. Дашковський Захар Володимирович                 (копія)
  2. Поченков Антон Сергійович

 

 


Спеціальність 071 «Облік і оподаткування»

Група ОіО9 – 1д

 

  1. Берьозкіна Яна Михайлівна
  2. Деміч Людмила Сергіївна                          (копія)
  3. Кіблик Яна Олександрівна                         (копія)
  4. Копцева Інна Василівна
  5. Любимов Ян Олександрович
  6. Мельниченко Ярослав Анатолійович
  7. Тітенко Юлія Андріївна
  8. Черчел Валерія Олександрівна                  (копія)

 

Спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

Група ФБСС9 – 1д

 

  1. Андрійчук Дарина Андріївна
  2. Масленко Олександра Олегівна
  3. Стадник Анастасія Віталіївна                           (копія)

 

Спеціальність 075 «Маркетинг»

Група Мр9 – 1д

 

  1. Болокан Олеся Євгенівна                                  (копія)
  2. Бондаренко Ярослав Олександрович
  3. Вітюгова Анна Олегівна
  4. Гвоздик Карина Юріївна
  5. Громоздова Владислава Володимирівна          (копія)
  6. Єфімчук Дар’я Вікторівна
  7. Ковальчук Андрій Володимирович
  8. Овчаренко Анна Вадимівна
  9. Щепановська Вікторія Олександрівна
  10. Юхно Яна Олегівна                                            (копія)

 

 

Спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Група ПТБД9 – 1д

 

  1. Махно Сніжана Романівна
  2. Пода Валентин Олександрович
  3. Чередніченко Марина Олександрівна

 

 


Спеціальність 081 «Право»

Група ПВ9 – 1д

 

  1. Вовчик Владислав Васильович
  2. Вовченко Анастасія Олександрівна
  3. Голубенко Поліна Юріївна
  4. Горб Анастасія Павлівна
  5. Гордієнко Анастасія Олександрівна
  6. Живага Валерія Віталіївна
  7. Єрмоленко Дар’я Олександрівна
  8. Кирикович Анна Сергіївна
  9. Криворіг Богдан Сергійович
  10. Лівітчук Олексій Віталійович
  11. Лісничий Ярослав Володимирович
  12. Лелека Олена Вікторівна                       (копія)
  13. Лисенко Марина Олександрівна
  14. Михайлов Валентин Артурович
  15. Наливайська Ольга Сергіївна
  16. Небесна Дар’я Олександрівна
  17. Очкалова Валерія Олександрівна
  18. Семенюк Максим Юрійович
  19. Подабед Оксана Олександрівна             (копія)
  20. Поліщук Владислав Миколайович
  21. Самарська Софія Валеріївна
  22. Сандрак Денис Олександрович
  23. Стоянов Євгеній Анатолійович
  24. Ткаліченко Анастасія Євгенівна
  25. Ткаченко Іван Іванович

 

 

Група ПВ9 – 2д

 

  1. Аркавенко Антон Юрійович                              (копія)
  2. Багно Вадим Олександрович
  3. Борщ Едуард Миколайович                               (копія)
  4. Гарькава Анна Сергіївна                                    (копія)
  5. Громоздова Владислава Володимирівна
  6. Гурбанов Раміль Араз огли
  7. Діденко Карина Володимирівна
  8. Коваль Карина Олександрівна
  9. Котелюх Аліна Олександрівна
  10. Кучеренко Денис Вікторович
  11. Льовін Данило Сергійович
  12. Маринець Юлія Іванівна                                    (копія)
  13. Мелєнтьєв Павло Валерійович
  14. Михайлюк Денис Сергійович
  15. Моніч Антон Русланович
  16. Нетудихата Лада Сергіївна
  17. Осадчук Владислав Валерійович
  18. Пироженко Аліна Олександрівна
  19. Пушкіна Олена Сергіївна                                  (копія)
  20. Саласенко Яніна Вікторівна
  21. Саранчук Ілля Ігорович                                    (копія)
  22. Скічко Владислав Юрійович
  23. Шимоня Олександра Сергіївна

 

Списки вступників 2017
Догори