ВНЗ Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая

Списки вступників на допуск до екзаменів

СПИСОК

вступників допущених до вступних іспитів

на базі повної загальної середньої освіти

 

спеціальність Право

  1. Виноградський Євген Сергійович;
  2. Плотніков Дмитро Олександрович

 

спеціальність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

  1. Дроздов Олександр Миколайович

 

спеціальність Інженерія програмного забезпечення

 

  1. Артьомов Артем Олегович
  2. Плотніков Дмитро Олександрович

 

СПИСОК

вступників допущених до вступних іспитів

на основі освітньо-кваліфікаційного рівня

молодшого спеціаліста, спеціаліста, ступеня бакалавра

 

спеціальність Право

 

  1. Бондаренко Вікторія Андріївна
  2. Нікітін Володимир Володимирович
  3. Яруш Давид Євгенійович

 

СПИСОК

вступників допущених до вступних іспитів

на основі базової загальної середньої освіти,

за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст

з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти

 

спеціальність Право

  1. Андросович Наталія Костянтинівна
  2. БаглюкДаніїл Андрійович
  3. Байрактар Аліна Леонідівна
  4. Бринзюк Станіслав Дмитрович
  5. Делявська Юлія Михайлівна
  6. Доценко Дар’я Олегівна
  7. Дудін Віктор Олександрович
  8. Ковальчук Лілія Сергіївна
  9. Коваленко Тетяна Сергіївна
  10. Майдан Тетяна Михайлівна
  11. Маркіна Катерина Олександрівна
  12. Меленчук Тетяна Миколаївна
  13. Мороз Яна Олександрівна
  14. Недолужко Вікторія Вікторівна
  15. Носик Аліна Олександрівна
  16. Павличук Андрій Володимирович
  17. Панішко Олександр Володимирович
  18. Поваліч Тетяна Михайлівна
  19. Поліщук Яна Миколаївна
  20. Степанова Дарія Костянтинівна
  21. Соломченко Іван Іванович
  22. Тімановська Дарія Володимирівна

спеціальність Маркетинг

  1. Бейгер Людмила Віталіївна
  2. Князьков Іларіон Олександрович
  3. Матузов Іван Володимирович
  4. Миронченко Дарина Олегівна
  5. Філоненко Ксенія Ігорівна
  6. Шимха Юлія Миколаївна

спеціальність Облік та оподаткування

  1. Алєксєєва Вікторія Анатоліївна
  2. Буріліна Вікторія Іванівна
  3. Ковальчук Лілія Сергіївна
  4. Оганесян Аліна Артемівна
  5. Рубан Крістіна Олегівна

спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування

  1. АсланянТаронРафікович
  2. Гартман Тетяна Сергіївна
  3. Гнатюк Анастасія Ігорівна
  4. Дзюба Олександр Ігорович
  5. Дмитренко Анна Романівна
  6. Прядун Олексій Ігорович
  7. Пугач Юлія Сергіївна
  8. Онищук Вадим Олексійович

спеціальність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

  1. Биндич Юлія Денисівна
  2. Вовкожа Владислав Юрійович
  3. Гончаренко Олександр Дмитрович
  4. ЕйвазовЮсіфМурад
  5. Нароженко Марина Василівна
  6. Піценко Андрій Олександрович

спеціальність Комп’ютерна інженерія

  1. Бєлєцькой Артем Олексійович
  2. Сандул Дмитро Олександрович
  3. Тарасов Родіон Олексійович

 

спеціальність Інженерія програмного забезпечення

  1. Ветрова Дарина Олександрівна
  2. Воропай Владислав Максимович
  3. Головченко Володимир Володимирович
  4. Довгополов Олександр Сергійович
  5. Звенигородський Станіслав Сергійович
  6. Зубова Юлія Юріївна
  7. Лисун Анастасія Олександрівна
  8. Підкевич Вадим Миколайович
  9. Плахтій Андрій Іванович
  10. Таранюк Микола Андрійович
  11. Харченко Владислав В’ячеславович
  12. Цатурян Олександр Ерікович

     13. Чирва Максим Віталійович

 

СПИСОК

вступників допущених до вступних іспитів

до фахових іспитів

на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника

 

спеціальність Комп’ютерна інженерія

  1. Бокань Ігоря Ігоровича

спеціальність Інженерія програмного забезпечення

  1. Філь Карину Євгеніївну
  2. Бокань Ігоря Ігоровича
  3. Шевченко Івана Олександровича
Списки вступників на допуск до екзаменів
Догори