ВНЗ Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая

Результати вступних екзаменів 23.07

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

 

вступників допущених до вступних іспитів

на базі повної загальної середньої освіти

 

спеціальність Право

 

 

№ з/п

ПІБ вступника

Українська мова і література

Історія України

1

Виноградський Євген Сергійович

140 балів (шість)

 

2

Плотніков Дмитро Олександрович

150 балів (сім)

 

 

 

 

спеціальність Право

на основі освітньо-кваліфікаційного рівня

молодшого спеціаліста, спеціаліста, ступеня бакалавра

№ з/п

ПІБ вступника

Українська мова і література

Історія України

1

Бондаренко Вікторія Андріївна

140 балів (шість)

 

2

Нікітін Володимир Володимирович

140 балів (шість)

 

3

Яруш Давид Євгенійович

140 балів (шість)

 

 


РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

вступників допущених до вступних іспитів

на основі базової загальної середньої освіти,

за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст

з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти

 

спеціальність Право

№ з/п

ПІБ вступника

Українська мова

Історія України

1

Андросович Наталія Костянтинівна

6,0

 

2

БаглюкДаніїл Андрійович

8,0

 

3

Байрактар Аліна Леонідівна

8,0

 

4

Бринзюк Станіслав Дмитрович

8,0

 

5

Делявська Юлія Михайлівна

10,0

 

6

Доценко Дар’я Олегівна

8,0

 

7

Дудін Віктор Олександрович

7,0

 

8

Коваленко Тетяна Сергіївна

7,0

 

9

Майдан Тетяна Михайлівна

6,0

 

10

Маркіна Катерина Олександрівна

6,0

 

11

Меленчук Тетяна Миколаївна

8,0

 

12

Мороз Яна Олександрівна

7,0

 

13

Недолужко Вікторія Вікторівна

6,0

 

14

Носик Аліна Олександрівна

8,0

 

15

Панішко Олександр Володимирович

8,0;

 

16

Поваліч Тетяна Михайлівна

6,0

 

17

Поліщук Яна Миколаївна

4,0

 

18

Степанова Дарія Костянтинівна

6,0

 

19

Соломченко Іван Іванович

5,0

 

20

Тімановська Дарія Володимирівна

7,0

 

 

спеціальність Маркетинг

№ з/п

ПІБ вступника

Українська мова

Історія України

1

Бейгер Людмила Віталіївна

5,0

 

2

Князьков Іларіон Олександрович

7,0

 

3

Матузов Іван Володимирович

6,0

 

4

Миронченко Дарина Олегівна

7,0

 

5

Філоненко Ксенія Ігорівна

6,0

 

 

спеціальність Облік та оподаткування

 

№ з/п

ПІБ вступника

Українська мова

Історія України

1

Алєксєєва Вікторія Анатоліївна

4,5

 

2

Буріліна Вікторія Іванівна

5,5

 

3

Ковальчук Лілія Сергіївна

6,0

 

4

Оганесян Аліна Арменівна

6,5

 

5

Рубан Крістіна Олегівна

5,0

 

 

 

спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування

 

№ з/п

ПІБ вступника

Українська мова

Історія України

1

Асланян Тарон Рафікович

7,0

 

2

Гартман Тетяна Сергіївна

7,0

 

3

Гнатюк Анастасія Ігорівна

9,0

 

4

Дзюба Олександр Ігорович

8,0

 

5

Дмитренко Анна Романівна

7,0

 

6

Прядун Олексій Ігорович

6,0

 

7

Пугач Юлія Сергіївна

8,0

 

8

Онищук Вадим Олексійович

7,0

 

 

спеціальність Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

 

№ з/п

ПІБ вступника

Українська мова

Історія України

1

Биндич Юлія Денисівна

7,5

 

2

Вовкожа Владислав Юрійович

7,0

 

3

Ейвазов Юсіф Мурад

5,0

 

4

Піценко Андрій Олександрович

5,0

 

 

 

спеціальність Комп’ютерна інженерія

 

№ з/п

ПІБ вступника

Українська мова

Історія України

1

Бєлєцькой Артем Олексійович

7,0

 

2

Сандул Дмитро Олександрович

5,0

 

3

Тарасов Родіон Олексійович

8,0

 

 

спеціальність Інженерія програмного забезпечення

 

№ з/п

ПІБ вступника

Українська мова

Історія України

1

Ветрова Дарина Олександрівна

8,0

 

2

Головченко Володимир Володимирович

7,0

 

3

Довгополов Олександр Сергійович

7,0

 

4

Зубова Юлія Юріївна

7,0

 

5

Лисун Анастасія Олександрівна

7,0

 

6

Підкевич Вадим Миколайович

4,5

 

7

Плахтій Андрій Іванович

7,0

 

8

Таранюк Микита Андрійович

7,0

 

9

Харченко Владислав В’ячеславович

7,5

 

10

Цатурян Олександр Ерікович

6,0

 

11

Чирва Максим Віталійович

7,0

 

 

РЕЗУЛЬТАТИ ФАХОВОГО ІСПИТУ

22 липня 2016 року

 

спеціальність Інженерія програмного забезпечення

на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника

 

 

  1. Філь Карину Євгеніївну – Добре;
  2. Бокань Ігоря Ігоровича – Добре;
  3. Шевченко Івана Олександровича – Добре.
Результати вступних екзаменів 23.07
Догори