ВНЗ Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая

Результати вступних екзаменів 22.07

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

з навчальної дисципліни «Українська мова і література»

22 липня 2016 року

 

спеціальність Право

на базі повної загальної середньої освіти

  1. Виноградський Євген Сергійович – 140 балів (шість)
  2. Плотніков Дмитро Олександрович – 150 балів (сім)

спеціальність Право

на основі освітньо-кваліфікаційного рівня

молодшого спеціаліста, спеціаліста, ступеня бакалавра

 

  1. Бондаренко Вікторія Андріївна – 140 балів (шість)
  2. Нікітін Володимир Володимирович – 140 балів (шість)
  3. Яруш Давид Євгенійович – 140 балів (шість)

 

РЕЗУЛЬТАТИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ

з навчальної дисципліни «Українська мова»

 

22 липня 2016 року

 

спеціальність Право

на основі базової загальної середньої освіти,

за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст

з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти

  1. Андросович Наталія Костянтинівна – 6,0;
  2. БаглюкДаніїл Андрійович – 8,0;
  3. Байрактар Аліна Леонідівна – 8,0;
  4. Бринзюк Станіслав Дмитрович – 8,0;
  5. Делявська Юлія Михайлівна – 10,0;
  6. Доценко Дар’я Олегівна – 8,0;
  7. Дудін Віктор Олександрович – 7,0;
  8. Коваленко Тетяна Сергіївна – 7,0;
  9. Майдан Тетяна Михайлівна – 6,0;
  10. Маркіна Катерина Олександрівна – 6,0;
  11. Меленчук Тетяна Миколаївна – 8,0;
  12. Мороз Яна Олександрівна – 7,0;
  13. Недолужко Вікторія Вікторівна – 6,0;
  14. Носик Аліна Олександрівна – 8,0;
  15. Панішко Олександр Володимирович – 8,0;
  16. Поваліч Тетяна Михайлівна – 6,0;
  17. Поліщук Яна Миколаївна – 4,0;
  18. Степанова Дарія Костянтинівна – 6,0;
  19. Соломченко Іван Іванович – 5,0;
  20. Тімановська Дарія Володимирівна – 7,0.

спеціальність Маркетинг

на основі базової загальної середньої освіти,

за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст

з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти

  1. Бейгер Людмила Віталіївна – 5,0;
  2. Князьков Іларіон Олександрович – 7,0;
  3. Матузов Іван Володимирович – 6,0;
  4. Миронченко Дарина Олегівна – 7,0;
  5. Філоненко Ксенія Ігорівна – 6,0.

спеціальність Облік та оподаткування

на основі базової загальної середньої освіти,

за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст

з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти

 

  1. Алєксєєва Вікторія Анатоліївна – 4,5;
  2. Буріліна Вікторія Іванівна – 5,5;
  3. Ковальчук Лілія Сергіївна – 6,0;
  4. Оганесян Аліна Арменівна – 6,5;
  5. Рубан Крістіна Олегівна – 5,0.

 

спеціальність Фінанси, банківська справа та страхування

на основі базової загальної середньої освіти,

за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст

з одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти

  1. Асланян Тарон Рафікович – 7,0;
  2. Гартман Тетяна Сергіївна – 7,0;
  3. Гнатюк Анастасія Ігорівна – 9,0;
  4. Дзюба Олександр Ігорович – 8,0;
  5. Дмитренко Анна Романівна – 7,0;
  6. Прядун Олексій Ігорович – 6,0;
  7. Пугач Юлія Сергіївна – 8,0;
  8. Онищук Вадим Олексійович – 7,0.

РЕЗУЛЬТАТИ ФАХОВОГО ІСПИТУ

22 липня 2016 року

 

спеціальність Інженерія програмного забезпечення

на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника

 

  1. Філь Карину Євгеніївну – Добре;
  2. Бокань Ігоря Ігоровича – Добре;
  3. Шевченко Івана Олександровича – Добре.
Результати вступних екзаменів 22.07
Догори