Патріотичні заходи

У сьогоднішніх умовах як ніколи актуальним є розвиток українського патріотичного духу серед молоді. Студенти другого курсу Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права імені М.П. Сая прийняли участь у патріотичних заходах, проведених на травневих святах 1, 8-9 та 20 числа, приурочених до дня трударів, дня перемоги та дня вишиванки.

Студентська Рада коледжу на чолі з заступником директора з наукової та виховної роботи В.А. Панченко та кураторами студентських груп О.М. Акімкін, О.В. Черненко, К.О. Неборак, Т.В. Коваленко, Н.В. Чиглінцева організовує та проводить різноманітні цікаві заходи. Зокрема, з метою реалізації творчого та інтелектуального потенціалу обдарованої молоді, поводиться пропаганда художньо-естетичного виховання студентів, формування в них патріотичних почуттів та любов ідо батьківщини.

Фото студентів біля пам’ятнику бібліотеки імені Т.Г. Шевченка.

Бібліотека – це скарбниця мудрості та духовності українського народу. Читання творів українських та зарубіжних класиків позитивно впливає на морально-патріотичне виховання молоді, розвитку доброчесності, людяності та естетичного образу світу.

 

 

Фото студентів біля меморіальної стели воїнам-визволителям міста Кіровограда (Кропивницького) у Великій вітчизняній війні 1941-1945 рр.

Багато учасників заходу вважають, що увічнення пам’яті воїнів визволителів є шаною і пам’яттю про наших славних предків, подвиги яких назавжди залишаться у наших серцях!

Варто відмітити, що за розпорядженням Кропивницької міської ради наразі активно проводиться ремонт та реконструкція меморіальної стели воїнам-визволителям. Віримо, що сквер буде своєчасно реставровано і влітку він стане ще гарнішим та привалюватиме туристів.

Студентське самоврядування Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права імені М.П. Сая працює над тим, щоб до кожного студента донести, що саме розвиток людської гідності, громадянськості, патріотизму, чесності, толерантності, працьовитості стане запорукою формування гідної особистості, добробуту українського народу.