Кіровоградський кооперативний фаховий коледж економіки і права імені М. П. Сая

До уваги вступників, що вступають на базі 9-ти класів

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ,

ЩО ВСТУПАЮТЬ НА БАЗІ 9-ти КЛАСІВ !!!

Учням, які планують вступати 2019-го до закладів вищої освіти для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на основі 9-ти класів, потрібно заздалегідь потурбуватися про отримання паспорту в формі ID-картки.

Відповідно до Умов та Правил прийому, вступникам на молодшого спеціаліста на базі 9-ти класів під час подання заяви на вступ необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу, та подати його копію.

«Таким документом є паспорт у вигляді ID-картки, який видається громадянам України з 14-річного віку. Тому буде потрібно для вступу на основі 9-ти класів подавати саме таку ID-картку. І ми дуже просимо заздалегідь потурбуватися про її замовлення та отримання. Адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті вступники, яким 14 років виповнилося після 1 травня 2019 року».

Нагадуємо також, що прийом заяв на молодшого спеціаліста для вступників на базі 9-ти класів розпочнеться з 1 липня і триватиме до 13 липня 2019 року. Такі вступники подаватимуть заяви в паперовій формі.

До уваги вступників, що вступають на базі 9-ти класів
Догори