Виховний захід “Правовий захист людей з обмеженими можливостями”

Студенти Кіровоградського кооперативного фахового коледжу переглянули презентацію «Правовий захист людей з обмеженими можливостями», де розповідалося по законодавчу базу захисту осіб з інвалідністю, умови їх навчання та працевлаштування.

Також відбулася он-лайн зустріч із представниками Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації, присвяченого Міжнародного дня осіб з інвалідністю. 01 грудня 2021 року в малому залі обласної державної адміністрації  за участю представників обласної ради  та обласної державної адміністрації відбулися заходи до Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Під час заходу були вручені відзнаки обласної державної адміністрації та обласної ради активістам інвалідного руху, а також вручені сертифікати на отримання подарунків для громадських організацій, які опікуються особами з інвалідністю, дітьми з інвалідністю.

Було представлено звіт діяльності центру мoлoді з інвалідністю «Сильні духoм» для студентів з oсoбливими пoтребами вікoм від 18 дo 35 рoків. Даний центр дoпoмoже мoлoдим людям рoзкривати свoї таланти з рукоділля, поводити літературні читання, спілкування, знайти oднoдумців та кoриснo прoвoдити час у кoмпанії друзів. Цей прoект унікальний не лише для міста Кропивницького, а і для всієї Кіровоградської oбласті.